Szanowni Czytelnicy!

Od dnia 4 maja 2020 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Kolnie uruchamia dla użytkowników Wypożyczalnię dla Dorosłych i Oddział dla Dzieci. Z uwagi na istniejący stan epidemii zamykamy wolny dostęp do półek. Czytelnicy będą obsługiwani przez bibliotekarzy. Do czasu odwołania epidemii nie będzie czynna Czytelnia MBP w Kolnie.

Bardzo prosimy o korzystanie z katalogu elektronicznego dostępnego na naszej stronie internetowej. Ułatwi to dobór lektury i usprawni obsługę, aby uniknąć kolejek.

Naszym Czytelnikom polecamy przebywanie w bibliotece w maseczkach i rękawiczkach. Należy pamiętać, by zachować bezpieczną odległość. Jednocześnie w bibliotece może przebywać 5 użytkowników. Prosimy o zachowanie wymaganego dystansu 2 metrów. Wyznacza je naklejona na podłodze pomarańczowa taśma.

Prosimy o bezwzględne stosowanie się do zasad profilaktycznych przedstawianych i aktualizowanych przez Główny Inspektorat Sanitarny i Ministerstwo Zdrowia.

Na czas trwania obostrzeń związanych z stanem epidemii Miejska Biblioteka Publiczna w Kolnie nie będzie czynna w soboty. O zmianach w sposobie funkcjonowania naszej placówki będziemy informować naszych Czytelników na bieżąco.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia i zapraszamy do korzystania z naszych usług.