W poniedziałek 15. maja podsumowano konkurs plastyczny dla dzieci pt. „Moja, Twoja, Nasza – Biblioteka”. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej dowolną techniką związaną z tematem konkursu, który jest jednocześnie hasłem tegorocznego, 20. Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.

Komisja po obejrzeniu prac postanowiła wyróżnić i nagrodzić następujące osoby: Aleksandrę Bazydło, Aleksandrę Bystrą, Laurę Bystrą, Lilianę Kobeszko, Nicolę Kobeszko, Szymona Kobeszko, Michała Kuklińskiego, Igę Makowską, Gabrielę Annę Nosek, Wiktorię Marię Nosek, Zofię Przytułę, Lenę Rogińską, Lenę Samul i Oliwię Sekścińską.

Wszystkim uczestnikom  gratulujemy. Wyżej wymienieni otrzymali dyplomy i nagrody, a prace plastyczne można oglądać w Oddziale dla Dzieci MBP.