Miejska Biblioteka Publiczna w Kolnie zaprasza Was serdecznie w Tygodniu Bibliotek na spotkanie autorskie z Krzysztofem Petkiem.

Nasz gość urodził się w 1970 r. w Wadowicach. Prowadził harcerski Oddział Specjalny. Przeszedł szkolenia survivalu, walki wręcz, psychologii sytuacji krytycznych.

W drugiej klasie liceum został dziennikarzem. Studiował na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Pracował w studiu radiowym, przygotowywał programy dla dzieci dla Telewizji Katowice. Jest autorem powieści sensacyjno-przygodowych, reportażystą, organizatorem wypraw i szkół przetrwania. Od roku 2001 jest członkiem Związku Literatów Polskich. Jest współorganizatorem Międzynarodowego Festiwalu Poezji POECI BEZ GRANIC, uczestniczy w akcji Cała Polska czyta dzieciom.

Z uwagi na sytuację pandemii nie możemy gościć Pana Krzysztofa Petka osobiście w naszej bibliotece, czego gorąco żałujemy. Zazwyczaj uczestnicy spotkania autorskiego mają możliwość zadawania pytań autorowi. Ponieważ nasze spotkanie odbędzie się w formie online, aby uzyskać odpowiedzi na interesujące Was zagadnienia musimy je przedstawić odpowiednio wcześniej. Prosimy o przesyłanie pytań na adres mailowy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kolnie: biblioteka@mbpkolno.pl w terminie do 5 maja.

Pytania dotyczyć mogą samych książek, technicznej strony pisania, dziennikarstwa, wypraw (m. in. Transylwania, Czarnobyl, Syberia, Amazonia), podróżowania, kontaktów międzykulturowych, warsztatów, które prowadzi autor, sztuk walki, samochodów terenowych albo historii doktryn, jeśli to kogoś interesuje. Zupełnie nie interesuje naszego gościa tylko sport i gotowanie.

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *